Środki do pielęgnacji ciała

wstecz

Allorganic Instant Hand Sanitizer
Żel na bazie alkoholu, który błyskawicznie odkaża bez konieczności użycia wody. Przeznaczony do stosowania wszędzie tam gdzie umycie rąk wodą nie jest możliwe bądź jako dodatkowy zabieg uzupełniający mycie rąk. W ciągu kilku sekund, bez mydła i wody zabija 99% powszechnie spotykanych zarazków.
pH7,0-8,0
opakowanie236 ml
Clean-it Lotion Soap
Mydło w płynie o przyjemnym zapachu z dodatkiem składników nawilżających zapobiegających wysychaniu naskórka. Doskonałe do mycia rąk, twarzy i całego ciała. Przeznaczone do stoso- wania w łaźniach przemysłowych, klubach sportowych, placówkach opieki zdrowotnej, biurach, szkołach, hotelach i restauracjach.
pH8,0
opakowanie4 litry
Orange Pumice Hand Cleaner
Naturalny rozpuszczalnik do mycia rąk na bazie owoców cytrusowych. Wzbogacony drobinami pumeksu ułatwiającymi skuteczne usunięcie z powierzchni rąk wszelkich zabru- dzeń smarami i olejami silnikowymi. Zawiera substancje przeciwdziałające wysychaniu naskórka. Usuwa smar, sadzę, atrament, tusz i wiele innych plam. Doskonały do warsztatów technicznych.
pH8,5
opakowanie3,6 litra
Pearly Hand Soap
Mydło przeznaczone do mycia rąk o przyjemnym zapachu z dodatkiem składników nawilżających, zapobiegających wysychaniu skóry. Przeznaczone do stosowania w łaźniach przemysłowych, klubach sportowych, placówkach opieki zdrowotnej.
pH8,0
opakowanie4 litry

wstecz