Uniwersalne preparaty czyszczące

wstecz

Citro Gleam Spray & Wips All Purpurose Cleaner
Koncentrat myjący na bazie owoców cytrusowych. Może być stosowany bez rozćieńczenia do usuwania najsilniejszych zabrudzeń z większośći powierzchni zmywalnych. Penetruje i usuwa tłuszcz, olej, atrament, kredki i inne uporczywe zaplamienia. Doskonały do domu, szkoły, warsztatu i restauracji.
rozcieńczenia1:1 do 1:20
pH13,0
Powerhouse Spray & Wipe Cleaner
Gotowy do użycia wyjątkowo silny preparat czyszczący w aerozolu do mycia większości powierzchni zmywalnych. Penetruje i usuwa tłuszcze, oleje, plamy z żywności, atramentu, kredek. Skutecznie zmywa większość zabrudzeń. Doskonały do szkół, fabryk, magazynów, szpitali i placówek opieki zdrowotnej.
pH11,8
opakowanie1 litr
Miracle Disinfectant Spray Wipe
Bezalkoholowy preparat myjący o właściwościach bakterjobójczych, wirusobójczych, usuwający pleśń i grzyby, dodatkowo wzbogacony składnikiem usuwającym przykre zapachy. Przeznaczony do mycia twardych, nieporowatych powierzchni, zarówno do codziennego mycia w gospodarstwach domowych, jak i do stosowania w placówkach służby zdrowia, domach opieki społecznej, ośrodkach sportowych, hotelach, biurach. Wszędzie tam, gdzie utrzymanie czystości stanowi poważny problem.
pH11,5
opakowanie946 ml
Clean-it Pot & Pan, Dish Liquid Detergent
Skoncentrowany środek myjący, nie zawierący fosforu do zmywania naczyń, garnków i patelni. Doskonale usuwa tłuszcz, wysoko pieniący łagodny dla rąk. Do stosowania w gastronomii. Może być także stosowany jako uniwersalny środek czyszczący do mycia podłóg, ścian a także do myjni samochodowych.
rozcieńczeniaod 1:40 do 1:120
pH7,0
opakowanie946 ml
Food Service Disinfectant Degreaser
Koncentrat w płynie do mycia i dezynfekcji. Preparat przeznaczony jest do użytku w przemyśle spożywczym, w tym także w przemyśle przetwórstwa mięsnego, rybnego, mleczarskiego i drobiu z uwagi na szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Preparat ten jest doskonałym środkiem do mycia powierzchni z tłuszczu, oleju i innych silnych zabrudzeń.
rozcieńczeniaod 1:20 do 1:80
pH13,2
opakowanie4 litry
Food Service 5000 Oven
Doskonały skoncentrowany alkaliczny środek myjący, skutecznie usuwa przypalenia, plamy z oleju i tłuszczu. Bezpieczny dla powierzchni z żelaza, stali, stali nierdzewnej, niklu, szkła. Ułatwia czyszczenie przypalonych powierzchni grilla, płyt kuchennych, piekarników, okapów wentylatorów, patelni i innego wyposażenia kuchennego.
rozcieńczeniaod 1:1, 1:3, 1:4, 1:30
pH13,9
opakowanie4 litry
Swish Dish Hand Washing Liquid
Preparat do mycia ręcznego garnków i talerzy. Doskonały środek do codziennego stosowania w kuchni lub restauracji. Skutecznie usuwa tłuszcz, olej i inne zabrudzenia. Ekonomiczny w użyciu. Posiada naturalny odczyn pH. Łatwy do spłukiwania. Może być także stoso- wany jako doskonały preparat do mycia pojazdów oraz powierzchni z tworzyw sztucznych.
rozcieńczeniaod 1:30 do 1:60
pH7,7
opakowanie4 litry
Aromx 76 All Purpurose Cleaner
Koncentrat myjący wszechstronngo zastosowania, usuwający przykre zapachy. Doskonały na zabrudzenia tłuszczem i olejem. Do czysz- czenia ścian, kabin prysznicowych, armatury, wyrobów z drewna, powierzchni szklanych, metalowych, wyrobów ze skóry i posadzek.
rozcieńczenia1:60, 1:120, 1:250
pH11,4
opakowanie4 litry

wstecz