Powierzchnie twarde

wstecz

Liberty No Scrub Stripper
Środek do usuwania wszelkich zniszczonych powłok ochronnych. Liberty to wysoce aktywny preparat, łatwo penetrujący, usuwa warstwy nabłyszczające bez konieczności ich szorowania, dzięki czemu redukuje pracochłonność do minimum. Odparowuje bez pozostawiania osadów. Wystarczy podłogę przetrzeć czystym, wilgotnym mopem i już można przystąpić do nakładania nowych powłok uszczelniających i nabłyszczających.
pH12,5
rozcieńczeniaod 1:1 do 1:6
opakowanie4L, 20L
Jet All Purpurose Cleaner
Skoncentrowana mieszanka rozpuszczalników alkalicznych, stanowiąca bardzo skuteczny, działający w zimnej wodzie preparat odtłuszczający. Uniwersalny preparat czyszczący, który może być stosowany do mycia wszelkimi metodami, zarówno poprzez potarcie ściereczką zabrudzonych powierzchni jak i mycie pod ciśnieniem lub szorowanie. Doskonały do posadzek betonowych, PCV, ścian, kuchni, części maszyn, pojazdów. Usuwa osady z sadzy.
pH12,8
opakowanie1:20, 1:150
opakowanie4L, 20L
Swish-Strip Heavy Duty Stripper
Swish-Strip jest skoncentrowanym stripperem bez amoniakowym zdolnym do skutecznego usuwania warstw nabłyszczających z posadzek. Zawiera wysoce aktywny składnik, szybko penetrujący warstwy powierzchniowe co zapewnia skuteczne oddzielenie brudu od powierzchni posadzki. Bardzo skuteczny do usuwania starych powłok z użyciem szorowarek.
pH13,4
rozcieńczenie1:20, 1:40
opakowanie4L
Sunbeam Neutral Floor Cleaner
Neutralny preparat czyszczący do codziennej pielęgnacji podłóg. Nie zawiera składników alkalicznych i dlatego nie powoduje matowienia posadzki. Czyści i rozjaśnia bez potrzeby spłukiwania. Emulguje zabrudzenia, ale nie matowi połysku.
pH7,7
rozcieńczenie1:40, 1:150
opakowanie4L, 20L
Duration Floor Finish
Doskonały środek nabłyszczający do posadzek, na bazie uretanów i polimerów akrylowych, zapewniający wysoką trwałość i połysk. Można stosować na wszelkie rodzaje powierzchni: winyl, płytki, lastriko, beton, pokrycia podłogo- we i inne. Doskonale się sprawdza w miejscach natężonego ruchu.
pH8,6-9,6
opakowanie4L
Tried n True Floor Finish
Ekonomiczny nabłyszczający preparat do posadzek, nadający doskonały połysk. Nie proszkuje się, posiada właściwości anty- poślizgowe. Polecany do powierzchni z linoleum, asfaltu, gumy, betonowych i terakoty.
pH8,6 - 8,9
opakowanie4L
Sun Up Spray Buff Solution
Preparat do usuwania miejscowych uszkodzeń powłok ochronnych. Posiada bardzo silny składnik ,,D-Limonene,, ,który neutralizuje także przykre zapachy, pozostawiając delikatny aromat cytrusowy. Przywraca połysk i usuwa zabrudzenia i uszkodzenia powłok w miwjscach o duzym natężeniu ruchu.
pH8,3
opakowanie4L
Stone&Tile Cleaner
Bezbarwna mieszanka polymerów akrylowych, przeznaczona do uszczelniania podłóg pod wszelkie warstwy nabłyszczające produkcji firmy Swish. Stanowi barierę ochronną między podłogą a obuwiem przechodniów. Odporna na zabrudzenia i zarysowania obcasami.
pH8,0
opakowanie4L, 20L
Dustless Dust Controllant
Magnetyzuje kurz. Antystatyczny płyn do przecierania podłóg bez uzycia wody. Zawiera magnetyczne molekuły przyciągające drobiny kurzu z powierzchni przy użyciu mopa, szmatki. Można uzywać go na każdej powierzchni: drewno, stal, tworzywo sztuczne, lastriko, itp.  
 
pHnie określa się
rozcieńczenia1:20, 1:40
opakowanie4L
Poly Lock Ultra Floor Finish
Tworzy bardzo trwałą powłokę o wysokim połysku, odporną na uszkodzenia. Łatwo i równomiernie rozkłada się na powierzchni posadzki, posiada także właściwości anty- poślizgowe. Znakomicie froteruje się.
pH8,6 - 8,9
opakowanie4L, 20L

wstecz