Środki do mycia sanitariatów

wstecz

Sparkle Glass Cleaner
Skoncentrowany środek do mycia różnych powierzchni. Szybko wysycha, a po umyciu nie pozostawia smug. Można nim myć okna, lustra, szkło, blaty, pow. chromowane itp. Usuwa wszelkie powszechnie spotykane zabrudzenia w tym także tłuszcze stosowane w kuchni. Zmywa odciski palców, zaplamienia olejem itp.
pH8,3
rozcieńczenie1:1, 1:2
Aromx 60 Super Strenght Foul Odour Eliminator
Roźcieńczalny wodą koncentrat przeznaczony do eliminowania przykrych zapachów. Usuwa przykre zapachy w salach dla chorych w szpitalach,zapachy odchodów zwierzęcych, ścieków, zsypów i śmietników, substancji gnijących, ognia, dymu, papierosów, piwa, farby i wiele innych.
pH7,3
rozcieńczenie1:250
opakowanie964 ml
Tuby Washroom Spray Cleaner
Bardzo skuteczny, przylegający do zmywanej powierzchni środek do czyszczenia w sprayu. Przeznaczony jest do usuwania osadów mydlanych,nacieków z rdzy i plam z tłuszczu z powierzchni umywalek, kabin prysznicowych i armatury. Ma przyjemny zapach. Nie jest żrący i nie uszkadza zmywanej powierzchni. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia łazienek we wszystkich obiektach użyteczności publicznej.
pH3,5
rozcieńczenie1:1 lub bez
opakowanie946 ml
Kling Lotion Cleaner
Lepki krem czyszcący, wzbogacony żywicą sosnową, zawierający łagodne drobiny ścierne, przy pomocy którego można usunąć najbardziej uporczywe plamy z tłuszczu, smaru, osadów mydlanych, osadów z soli, wżerów, śladów gumy itp. Przeznaczony do mycia umywalek, pisuarów, sedesów i powierzchni toalet. Skutecznie usuwa wszelkie nagromadzone osady z pionowych powierzchni łazienek.
pH9,8
opakowanie946 ml
Action Bowl Cleaner
Preparat do czyszczenia sanitariatów. Łagodna mieszanka kwasu cytrynowego i fosforowego zapewniająca skuteczne codzienne mycie kabin prysznicowych, sedesów i poisuarów. Posiada przyjemny i trwały aromat. Nie zawiera kwasu solnego. Doskonały do usuwania osadów wapiennych, rdzy i osadów pochodzenia mineralnego.
pH1,3
opakowanie946 ml

wstecz